top of page

Služby

Servis

Díky odolné konstrukci a kvalitním komponentům poskytujeme na všechny moduly standardně tříletou záruku s možností zapůjčení náhrady po dobu opravy, na software poskytujeme záruku bezplatného upgradu po dobu životnosti měřicí jednotky.

Výroba modulů na zakázku

V případě, že byste chtěli doplnit spektrum námi nabízených modulů modulem vlastním, vyjdeme vám rádi vstříc a modul s vámi požadovanými vlastnostmi vyvineme.

Příprava úloh

Univerzalita našeho systému dovoluje užívat při práci s ním prakticky kteroukoliv z běžných středoškolských a vysokoškolských učebnic, přesto však svým zákazníkům poskytujeme obsáhlý soubor cvičebních úloh se širokým spektrem zaměření.

 

Zároveň jsme však vždy připraveni na požádání vypracovat úlohy tak říkajíc "šité na míru" jednotlivých školských pracovišť, a to zejména proto, aby se tak v prvních fázích užívání systému co nejvíce usnadnil přechod na novou metodiku výuky.

Školení

Pro své zákazníky zajišťujeme úvodní všeobecné zaškolení, na vyžádání pak tématická školení v oblastech, které konkrétního zákazníka nejvíce zajímají. Veškerá školení po celou dobu životnosti systému provádíme zdarma, a to jak v našem školicím středisku v Praze (Mezivrší 47, viz Kontakty), tak i u zákazníka samotného.

Předvedení systému

Předvedení systému nabízíme buď v našem školicím středisku v Praze (Mezivrší 47, viz Kontakty) nebo přímo u zákazníka, dle jeho přání také systém zdarma a na naše riziko zapůjčujeme k dlouhodobému testování, které nejlépe napoví, zda je systém pro danou školu, konkrétní pedagogy a jimi zvolené postupy výuky vhodný.

bottom of page